Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

onlinekayit

banner kayitliste

GSB Logo 2015
tsf logo 2015
 

banner_kesanbel

banner_kesanfes


  Excel Dosyasını Kaydet
KEŞAN BELEDİYESİ 16. ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
Organizatör(ler) : KESAN BELEDİYESİ & TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : DERYA ÖZKAN
Başhakem : NA RAFET GÜLMEZ
Hakem : NA İLKER SARITEKİN, BÜLENT BUĞDAY, MUSTAFA ALCAN, MUSTAFA ÇAKIR, AYHAN SÜTLÜ, İLAY SİNER, İLKBEN ERGİN AKKAŞ, UMUT GÜNEY
Şehir : KESAN ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU
Rating-Ø : 1567
Tarih : 12.08.2018 'e 17.08.2018
Final sira
SIRA B.NO. İSİM RTG FED KULÜP/ŞEHİR age TİP PUAN BH. SB Res. BHs
1 5 IM SIBASHVILI GIORGI 2410 GEO GURCİSTAN 20 8 52½ 49,00 0 469
2 2 GM MAGHALASHVİLİ DAVIT 2508 GEO GURCİSTAN 31 52½ 47,00 0 464
3 13 FM OLÇUM AHMET 2274 TUR BİTLİS 22 49 41,50 0 449½
4 4 IM İSKANDAROV MİSRATDİN 2486 AZE AZERBAYCAN 23 7 49½ 39,50 0 451
5 36 ATAŞ YUNUS 1961 TUR BİTLİS 26 7 45½ 37,00 0 416
6 6 IM MGELADZE TAMAZ 2400 GEO GURCİSTAN 37 51½ 38,25 0 442½
7 3 GM BENİDZE DAVİT 2488 GEO GÜRCİSTAN 27 50 37,00 0 453½
8 11 GUSEYNOV ALİHAN 2329 UZB ÖZBEKİSTAN 22 50 35,25 0 450½
9 7 IM ARAT UFUK SEZEN 2386 TUR İZMİR 22 48½ 35,50 0 441
10 18 ALİYEV ELNUR 2190 AZE AZERBAYCAN 31 48½ 34,75 0 427
11 10 IM DARBAN MORTEZA 2331 IRI İRAN 35 47 34,75 0 429
12 16 METİN MEHMET 2248 TUR ANKARA 31 46½ 34,50 0 425
13 23 GRİGORİEV ARMEN 2079 GEO GÜRCISTAN 56 46 33,50 0 424
14 19 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2138 TUR MALATYA 15 U16 46 33,00 0 428
15 14 WGM KAZİMOVA NARMİN F 2270 AZE AZERBAYCAN 25 45½ 34,00 0 435
16 21 RZAYEV ASKAR 2089 TUR KARAMAN 35 45 34,00 0 427½
17 1 GM QUPARADZE GIGA 2517 GEO GÜRCİSTAN 30 6 51 35,75 0 444½
18 12 FM EMİNOV ORKHAN 2283 TUR DENİZLİ 29 6 47½ 32,00 0 436½
19 9 GM LOMSADZE DAVIT 2352 GEO GÜRCİSTAN 27 6 47 31,25 0 430
20 17 WGM ABDULLA KHAYALA F 2245 AZE AZERBAYCAN 25 6 44 28,50 0 412
21 43 KALEMLER KAAN 1908 TUR KARAMAN 16 U16 6 42½ 28,00 0 403
22 25 SOYUNLU NARMİN F 2061 AZE AZERBAYCAN 22 6 42 28,75 0 422
23 37 SAYIN ATAKAN 1953 TUR ESKİŞEHİR 18 6 41½ 25,50 0 399½
24 53 KAVUKÇU MUSTAFA 1780 TUR DENİZLİ 15 U16 6 41½ 25,00 0 392
25 27 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2048 TUR GİRESUN 18 48 27,25 0 425
26 15 KAMER KAYRA 2256 TUR MERSİN 15 U16 46 28,00 0 425½
27 42 ERGİN ŞAHİN 1910 TUR TEKİRDAĞ 10 U16 45½ 28,75 0 403½
28 40 BÜKE FURKAN 1946 TUR BURSA 15 U16 45½ 25,75 0 389
29 34 CANBULAN ARDA 1983 TUR YALOVA 27 45½ 25,25 0 399½
30 41 ÖNEM CEM 1919 TUR EDİRNE 54 44½ 25,50 0 409½
31 30 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 2018 TUR BOLU 17 44 26,50 0 398
32 32 ERMİŞ MEHMET EREN 1997 TUR BİTLİS 25 44 25,50 0 405½
33 8 FM ALİAKBAROV ANAR 2376 AZE AZERBAYCAN 25 43½ 27,75 0 404½
34 33 BAYSAN ERSİN 1989 TUR İSTANBUL 40 43½ 26,75 0 404
35 26 DİMİTROVA LEİLA F 2051 FID BULGARİSTAN 45 43½ 26,50 0 391
36 47 ALUMERT ORKUN EFE 1843 TUR MUĞLA 15 U16 43½ 26,00 0 408½
37 31 ÖNEM UZAY ALTAY 2017 TUR İSTANBUL 17 43 27,25 0 393½
38 20 SULTAN MOHAMED 2111 YEM YEMEN 31 43 27,00 0 412½
39 52 GEZİCİ ÖMER ATA 1795 TUR İSTANBUL 14 U16 42½ 25,75 0 399½
40 45 KARA ALİ BARKIN 1878 TUR YALOVA 16 42½ 24,25 0 402
41 48 CAN İLHAN 1836 TUR DÜZCE 51 41½ 23,75 0 386
42 49 ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY 1829 TUR İSTANBUL 14 U16 40½ 25,75 0 389
43 61 YALÇINKAYA EFE 1634 TUR İSTANBUL 9 U10 40½ 23,50 0 393
44 59 ALİYEV TAMER 1691 FID YALOVA 13 U16 39 20,75 0 375
45 55 KOÇ SERKAN 1717 TUR SAMSUN 47 38½ 22,75 0 379½
46 38 WFM DURAN ESMA DOĞA F 1948 TUR BİTLİS 14 U16 5 45 22,25 0 408½
47 44 NUKAN BARIŞ TUNA 1883 TUR İSTANBUL 16 U16 5 44½ 23,50 0 388½
48 46 ÖZKAN HAKAN 1844 TUR BURSA 36 5 44 23,00 0 395
49 24 BALTACI İSMAİL TARIK 2064 TUR YALOVA 19 5 43 24,25 0 398
50 51 ALİYEV ŞAMİL 1812 FID YALOVA 18 5 43 23,50 0 401½
51 29 YARAMIŞ HAKAN 2032 TUR İSTANBUL 32 5 42½ 22,50 0 357
52 50 ALPİN EGE 1826 TUR İSTANBUL 13 U16 5 42 22,50 0 381½
53 35 DEMİR BARAN 1965 TUR YALOVA 26 5 40½ 22,00 0 384
54 73 BALCI MESUT TANER 1526 TUR ÇANAKKALE 50 5 40 20,00 0 370
55 63 ŞENER KEREM 1626 TUR DÜZCE 12 U16 5 39½ 20,00 0 395
56 58 ERİM ENGİN 1695 TUR İSTANBUL 42 5 39 19,00 0 378½
57 56 SHAİKHANİ MOUJAHED 1711 SYR SURİYE 37 5 39 18,50 0 386½
58 97 ARIKAN ARDA 1249 TUR BURSA 11 U16 5 38 20,50 0 336
59 65 ERTABAK ARAL 1593 TUR İSTANBUL 9 U10 5 38 19,50 0 388
60 75 ÇAKIR HÜSEYİN 1483 TUR EDİRNE-KESAN 18 5 38 18,50 0 359½
61 66 AKKAŞ DORUK 1582 TUR ÇANAKKALE 10 U10 5 37½ 17,00 0 357½
62 69 KEF PELİN NUR F 1556 TUR TEKİRDAĞ 26 5 37 19,00 0 341
63 72 KAYA NEHAR BARIŞ 1534 TUR İZMİR 10 U10 5 37 18,00 0 376½
64 71 ÇİFTÇİ ZEYNEP F 1541 TUR KOCAELİ 12 U16 5 37 18,00 0 352½
65 74 YILDIRIM NEHİR F 1502 TUR ÇANAKKALE 12 U16 5 36½ 17,00 0 382½
66 67 ÇELİKTAŞ SAMİ 1572 TUR VAN 43 5 36 17,50 0 376½
67 88 ŞAHİN ARDACAN 1300 TUR ÇANAKKALE 8 U10 5 35½ 17,00 0 361
68 92 ŞENER ERDEM 1279 TUR DÜZCE 8 U08 5 34½ 15,50 0 340
69 125 İDACI BEDİRHAN 1040 TUR EDİRNE 12 U16 5 30 14,00 0 345
70 39 ROMI İZAK 1948 TUR İSTANBUL 54 45 20,75 0 403
71 22 DAĞHAN DEVRAN 2083 TUR BİTLİS 18 44½ 21,25 0 414
72 28 GÜR ERDAL EREN 2042 TUR İSTANBUL 37 42½ 21,00 0 379½
73 84 ÇETİN MİR EFE 1345 TUR ANTALYA 11 U16 37 16,50 0 374
74 80 ÇANKAYA AZRA F 1411 TUR BURDUR 11 U16 35 15,25 0 364
75 95 DALKIRAN ZAFER BERKE 1259 TUR EDİRNE-KESAN 17 34½ 15,25 0 326
76 81 ÖZBİROL ÖZGÜR 1378 TUR KIRKLARELİ 10 U10 33 16,25 0 355
77 77 ŞAHİN ENGİNCAN 1462 TUR ÇANAKKALE 10 U16 4 41½ 13,50 0 369½
78 54 ERKE MUSTAFA YİĞİT 1728 TUR ÇANAKKALE 30 4 40½ 14,50 0 333
79 68 ÖZTÜRK BURAK 1557 TUR İZMİR 18 4 40 16,50 0 371½
80 64 CİRİT UĞUR 1606 TUR EDİRNE 12 U16 4 40 15,50 0 354
81 78 ŞENYÜZ KUTAY EMRE 1444 TUR İSTANBUL 10 U10 4 40 15,00 0 372
82 76 AYMIŞ MUSTAFA ALPER 1478 TUR İSTANBUL 10 U10 4 40 15,00 0 369½
83 83 YANCI BARIŞ EMRE 1354 TUR İSTANBUL 8 U10 4 39½ 16,00 0 369
84 57 BİRGELİR MELİSA F 1696 TUR İSTANBUL 22 4 38 14,00 0 373
85 85 NEZHAD DEHGHAN SAGHAR F 1343 IRI İRAN 11 U16 4 38 13,00 0 362½
86 91 MÜJDECİ MUHAMMED DİYAR 1283 TUR EDİRNE-KESAN 17 4 37½ 14,00 0 336½
87 93 ALKAN HARUN 1271 TUR EDİRNE-KESAN 16 U16 4 37½ 13,50 0 337
88 70 KÖSE HASAN 1552 TUR BALIKESİR 35 4 37 14,00 0 358
89 87 ÇETİN DEFNE RENGİN F 1339 TUR ANTALYA 10 U10 4 37 14,00 0 348½
90 103 KAVUKÇU BERRA F 1206 TUR DENİZLİ 12 U16 4 36½ 14,00 0 343
91 86 SEL FURKAN 1343 TUR EDİRNE-KESAN 11 U16 4 36 14,50 0 343
92 90 AKKAŞ ÖZGÜR 1290 TUR ÇANAKKALE 41 4 36 14,00 0 354
93 108 SEZER BORA 1181 TUR TEKİRDAĞ 11 U16 4 35½ 12,50 0 344½
94 128 AKAAK MOHAMMED   OMA UMMAN 43 4 35½ 12,00 0 359
95 105 DOĞAN EMRE 1199 TUR İSTANBUL 8 U08 4 34 13,00 0 337½
96 96 ÖRAL RAHMETULLAH 1257 TUR BOLU 32 4 33½ 10,50 0 337½
97 121 KAYA ERTAN 1062 TUR İZMİR 38 4 32½ 11,00 0 323½
98 114 SIVACI OZAN 1118 TUR TEKİRDAĞ 8 U08 4 31 10,50 0 345
99 115 GÖRMEZ AHMET 1092 TUR EDİRNE-KESAN 11 U16 4 30½ 9,00 0 334½
100 142 TIPİŞ AYŞE BESTE F   TUR EDİRNE 8 U10 4 30 12,00 0 331½
101 102 YILDIRIM HASAN CAN 1214 TUR EDİRNE-KESAN 13 U16 4 29 12,50 0 314½
102 120 KILIÇ ALİ DORUK 1069 TUR İSTANBUL 9 U10 4 28½ 11,00 0 325
103 100 ARDA KEREM 1226 TUR EDİRNE 8 U08 4 28½ 10,00 0 333½
104 60 ÖZCAN KAAN 1657 TUR ÇANAKKALE 11 U16 40½ 12,00 0 332
105 82 AKTAY HASAN NEZİH 1371 TUR ÇANAKKALE 46 37½ 11,75 0 362
106 111 BÜYÜKKESKİN ATA MERT 1155 TUR TEKİRDAĞ 15 U16 35½ 12,50 0 346½
107 119 TUNCA MİRZA 1080 TUR EDİRNE-KESAN 14 U16 33½ 11,50 0 322
108 136 DİNÇ BARAN   TUR EDİRNE 9 U10 30 11,50 0 317½
109 123 ŞEVİK DENİZ 1048 TUR TEKİRDAĞ 11 U16 30 10,00 0 318
110 118 YILDIZ İBRAHİM BARAN 1085 TUR EDİRNE-KESAN 11 U16 29½ 10,00 0 323
111 112 NAZ EYMEN 1136 TUR TEKİRDAĞ 8 U08 29½ 6,75 0 314½
112 122 METE GİZEM DEFNE F 1058 TUR İSTANBUL 8 U08 28 8,50 0 316
113 99 ARAS HARUN RAŞİT 1234 TUR EDİRNE-KESAN 12 U16 3 35½ 11,50 0 330
114 109 AYAROĞLU ERDEM 1174 TUR EDİRNE-KESAN 16 3 35 9,00 0 333
115 141 TELCİ GÖKAY   TUR EDİRNE-KESAN 17 3 34½ 11,00 0 317
116 110 ÇİFTÇİ KEREM 1161 TUR KOCAELİ 9 U10 3 34 8,50 0 350½
117 107 KURU MUHAMMET ENSAR 1185 TUR EDİRNE 10 U10 3 32½ 8,75 0 311
118 126 TOPALOĞLU GÖKALP 1027 TUR EDİRNE-KESAN 12 U16 3 32½ 7,00 0 319½
119 89 KURU SILA EBRAR F 1294 TUR EDİRNE 10 U10 3 32 9,25 0 299½
120 117 BİLİCİ EZEL SENEM F 1087 TUR EDİRNE-KESAN 10 U10 3 32 9,00 0 334½
121 127 AKAT BERKAY 1000 TUR EDİRNE-KESAN 12 U16 3 30½ 8,50 0 310½
122 113 İDACI EMİRHAN 1127 TUR EDİRNE 10 U10 3 29½ 7,50 0 314½
123 94 GÜNENÇ BURÇİN F 1269 TUR EDİRNE 9 U10 3 28½ 7,50 0 309½
124 137 GEZER NİDA F   TUR EDİRNE-KESAN 8 U08 3 28½ 6,50 0 298
125 124 YÜKSEL GÖKDENİZ 1041 TUR EDİRNE-KESAN 11 U16 3 28½ 5,50 0 273½
126 129 BULUK NİSAN F   TUR EDİRNE 11 U16 3 28 8,00 0 307
127 106 KURU AYŞE ILGIN F 1199 TUR EDİRNE 9 U10 3 27 6,25 0 298
128 143 TOKMAK DURU F   TUR EDİRNE-KESAN 9 U10 3 25 6,25 0 258½
129 116 ENGİN ÇAĞIN 1091 TUR EDİRNE-KESAN 9 U10 3 24½ 6,50 0 301½
130 79 GÜNENÇ AHMET BORA 1414 TUR EDİRNE 10 U10 32½ 7,25 0 320½
131 145 ÇELİKKUT ABDULLAH ATA   TUR EDİRNE-KESAN 8 U08 31½ 7,00 0 306
132 139 METE HULAGU TOLGA   TUR İSTANBUL 44 28½ 5,75 0 287½
133 130 BULUK UĞUR BERK   TUR EDİRNE 12 U16 28 7,00 0 316
134 144 TOKMAK SILA F   TUR EDİRNE-KESAN 7 U08 28 6,50 0 265
135 101 İŞCAN YAĞIZ ADA 1226 TUR EDİRNE 10 U10 28 5,00 0 277
136 146 ŞÜKRÜOĞLU NİLAY F   TUR EDİRNE-KESAN 8 U08 27½ 6,00 0 276
137 133 DEMİR ESMANUR F   TUR EDİRNE-KESAN 9 U10 25 3,75 0 251
138 138 KOÇ ALTAN BORA   TUR EDİRNE-KESAN 8 U08 22 3,75 0 282
139 62 ATABAY MESUT 1633 TUR İSTANBUL 42 2 36 8,00 0 119½
140 98 BAŞARAN UMUT 1238 TUR TEKİRDAĞ 15 U16 2 33½ 5,00 0 143½
141 104 ONAY RÜYA F 1202 TUR EDİRNE 10 U10 2 31½ 4,50 0 309½
142 135 DURAN MEHMET UFUK   TUR EDİRNE-KESAN 9 U10 2 27 5,00 0 291½
143 140 SİLİSTRE YALIN   TUR EDİRNE-KESAN 11 U16 2 25 2,50 0 258½
144 131 BİLGİN İDİL F   TUR EDİRNE-KESAN 8 U08 26½ 2,75 0 280
145 134 DUMAN DOĞA F   TUR EDİRNE-KESAN 7 U08 1 25½ 1,50 0 249
146 132 DAŞKIRAN ŞEREF   TUR TEKİRDAĞ 52 0 24½ 0,00 0 140½
Turkish Chess Federation © 2012